ارسال ۱۵ تریلی اقلام نظافت و رفت و روب به نجف و کربلابه گزارش انتهای افق :

 به گزارش گروه فرهنگی انتهای افق، صدرالدین علیپور درباره تهمیدات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برای برگزاری پیاده روی اربعین حسینی اظهار کرد: امسال نیز همانند سال‌های گذشته هماهنگی‌هایی در این خصوص پیش از شروع این ایام و اعزام زائران در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان شهرداری تهران از دو هفته پیش اعزام شده اند، گفت: با رایزنی‌های انجام شده با آستان‌های متبرک امامان بزرگوار حضرت علی (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام حسین (ع) خدمات رسانی در شهر‌های نجف و کربلا صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به خدمات رسانی و در نظر گرفتن اقدامات ویژه در مسیر کربلا و نجف عنوان کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده در طول این مسیر که محل تردد زائران است؛ پاکسازی، نظافت و رنگ آمیزی صورت گرفته است.

وی با اشاره به جمع آوری پسماند موکب‌هایی که در طول مسیر به زائران خدمات ارائه می‌دهند، گفت: در این اماکن به منظور جمع آوری پسماند، نیرو‌های دواطلب ساماندهی خواهند شد.

علیپور با اشاره به ارسال ۱۵ تریلی اقلام به منظور ارائه خدمات به زائران حسینی، تصریح کرد: ابزاری که برای نظافت استفاده می‌شوند از جمله دستکش، مخازن، بیل و به طور کلی لوازم و تجیهزات حمع آوری پسماند هفته گذشته ارسال شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به اعزام هزار و ۵۰۰ نفر از نیرو‌های خدماتی از مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران گفت: برای اعزام این افراد با حضور شهردار تهران برنامه ویژه‌ای هم برگزار شد؛ تعدادی از این افراد هم اکنون در نجف و برخی هم در کربلا مستقر شدند.

وی ادامه داد: این افراد برای ارائه خدمات مرتبط با نظافت و زیباسازی آماده هستند و در کربلا، نجف و مسیر بین این دو شهر مستقر هستند. این نیرو‌ها تا ۳۰ مهر ماه در این شهر‌ها حضور خواهند داشت تا با پایان یافتن مراسم پیاده روی اقدامات لازم جهت پاکسازی را انجام دهند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close