حمله به پلیس با باتوم در گلسار رشت/ دسیسه ای برای رواج عربده کشی و فحاشی + تصاویربه گزارش انتهای افق :

به گزارش انتهای افق؛ به نقل از  ۸دی، حدود ساعت یک بامداد جمعه، ۷ تیرماه، در بلوار گیلانِ گلسار، جنب دانشگاه تربیت معلم، پلیس راهنمایی و رانندگی به خودرویی به دلیل صحبت با تلفن همراه در حین رانندگی و سوخته بودن یکی از چراغ های جلوی خودرو فرمان توقف می دهد، اما راننده و سرنشین خانم شروع به فحاشی کرده و فرار می کنند و وقتی خودروی گشت در بلوار گیلان مجددا قصد تذکر و متوقف کردن خودروی متخلف را داشتند، راننده خودروی متخلف در وسط خیابان ترمز کرده و با فحاشی به سمت پلیس حمله‌ور می شود و درب خودروی پلیس را باز می کند و با پلیس درگیر می شود.

پس از این اتفاق، بلافاصله راننده‌ی یک خودروی دیگر که پلاک تهران بود و ظاهرا حالت عادی نداشت، با دیدن این صحنه، بدون آگاهی از اصل ماجرا به صورت مورب جلوی ماشین پلیس را گرفته و با عربده‌کشی و فحاشی و با در دست داشتن یک باتوم به سمت نیروهای پلیس حمله‌ور شده و با صدای بلند اقدام به فحاشی می کند.

 

 

نهایتا این قائله با حضور به موقع ماموران کمکی، کنترل شده و متهمین به کلانتری گلسار هدایت می شوند.

به نظر می رسد، باید مسئولان انتظامی و قضایی چاره ای برای این دسیسه ها و سناریوهایی که می خواهد اقتدار پلیس ایرانی را خدشه دار کند بیندیشند و با پشتیبانی حقوقی و قضایی از ماموران پلیس و برخورد قاطع با متخلفین و هنجارشکنان به حفظ امنیت جامعه که در گرو حفظ شأنیت و صلابت پلیس است کمک کنند‌.

اخیرا در مناطق مختلف کشور شاهد حمله، تهدید و بی احترامی به پلیس از سوی هنجارشکنان هستیم، در ماجرایی که در تهرانپارس اتفاق افتاد کار به جایی رسید که حتی نیروی انتظامی تهران بزرگ قصد داشت نیروی پلیس را عزل کند در حالی که مأموران طبق وظیفه شان فقط قصد ایجاد نظم و برخورد با اختلال گران در نظم و آرامش مردم را داشتند. 

در ماجرایی دیگر یک زن با صندلی به ماشین پلیس حمله می کند و آینه بغل ماشین پلیس را می شکند! و این بار بعد از هنجارشکنی های زن رقاصه، در ماجرایی دیگر باز هم در گلسار رشت متخلفان در کمال تعجب با پلیس درگیر می شوند. وقتی اقتدار پلیس حفظ نشود، نتیجه اش این خواهد شد که هر کسی به خود جرأت می‌دهد با باتوم و عربده کشی و فحاشی به مامور در حال انجام وظیفه حمله ور شود!

وقتی اراذل و اوباش به راحتی جلوی مأمور، چماق و باتوم به دست می گیرند، و فحاشی و ایجاد نا‌امنی می کنند، امنیت اجتماعی و روانی مردم چگونه باید تامین شود؟!

انتهای پیام/

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close