یک بام و دو هوای روزنامه های اصلاح طلب در قضیه همسر کشی / مونا حیدری مظلوم، میترا استاد “پرستو”!

کانال تلگرامی امتداد، ارگان حزب اتحاد ملت اخیراً طی یادداشتی با عنوان “برای دختری که عروسک از دستش گرفتند لباس سفید بر تنش کردند” که به قلم زهرا بهروزآذر منتشر شد، در اشاره به کشته شدن یک دختر در اهواز به دلیل مسائل ناموسی نوشت:

“مونا به ظاهر توسط پسرعمویش به قتل رسید اما در واقع همه آنهایی که امروز در شهر فقط ایستادند و نظاره کردند و سنگ که هیچ! حتی آب دهانی هم نثار پسرعمو نکردند تا لحظه ای غرورش نشکند و به آن چیزی که افتخار میکند خدشه‌ای وارد نشود، به قتل رسیده است. همه آنهایی که در دلشان می‌گفتند حقش بود! حتما کاری کرده بود!
حتما خیانت کرده بود! مرد طاقت دیدن خطای زن را ندارد! هرکسی بود همین کار را می‌کرد! همه آنها در این قتل شریک هستند و تا زمانی که این تفکر و این فرهنگ درست نشود، هیچ چیز اصلاح نمی‌شود.

قتل دختر اهوازی - میترا استاد - محمد علی نجفی شهردار تهران - اصلاح طلبان - همسرکشی
قتل دختر اهوازی – میترا استاد – محمد علی نجفی شهردار تهران – اصلاح طلبان – همسرکشی

رسانه مذکور همچنین در یادداشت دیگری به قلم امیر صدری در این رابطه می‌نویسد: سری بریده و فاتحانه در شهر چرخانده می‌شود، با خنده‌ای بر لب، خون به دل همه مردم می‌شود؛ اما این خون ریخته‌شده بر دل شهر و آن خون‌های بر دل‌ها شده به هیچ نمی‌انجامند، به هیچ عملی نمی‌انجامند.
کسی از غصه دق نمی‌کند، کسانی تجمع و تظاهرات نمی‌کنند، هیچ‌کس کفن نمی‌پوشد، استعفایی داده نمی‌شود، عذرخواهی نمی‌شود و درخواست تحقیق‌وتفحصی نمی‌شود… .
در این خون‌های به ناحق ریخته، همه ما متهم هستیم، همه ما شریک جرم هستم، بیش‌وکم.

*اصرار این یادداشت‌ها و رسانه منتشرکننده آن بر اینکه اهوازی‌ها هم در قتل خانم مونا حیدری شریک هستند(!) سخنی بسیار نازل و ابلهانه است.

چه اینکه پس باید انتظار داشت مردم هم بگویند اصلاح‌طلبان و رسانه‌های آنها نیز در خون مرحوم “میترا استاد” شریک هستند.

جالب است که مردم بدانند اصلاح‌طلبان پس از قتل مرحوم میترا استاد یکصدا به صحنه آمده و تلویحا از این گفتند که آن مرحومه یک پرستوی امنیتی بوده است که می‌خواسته از آقای نجفی اطلاعات بگیرد.

جالب‌تر اینکه مدتی پس از قتل خانم استاد نیز روزنامه شرق در گزارشی تفصیلی حتی مدعی همدلی مردم با آقای نجفی شد! [۱]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا